К основному контенту

реакції гліколітичної оксидоредукції значення

реакції гліколітичної оксидоредукції значення


5. Гліколітична оксидоредукція: субстрат не фосфорилювання та човникові механізми окислення гліколітичного НАДН. 6. Порівняльна характеристика біоенергетики аеробного та анаеробного окислення глюкози, ефект Пастера. 7. Фосфоролітичний шлях розщеплення глікогену в печінці та м'язах. Регуляція активності глікогенфосфорилази. 8. Біосинтез глікогену: ферментативні реакції, фізіологічне значення. Регуляція активності глікогенсинтази. 9. Механізми реципрокної регуляції глікогенолізу та глікогенезу за рахунок каскадного цАМФ-залежного фосфорилювання ферментних білків. 10. Роль адреналіну, глюкаг


ГЛІКОЛІЗ. ГЛІКОЛІЗ (лат. glycolysis < грец. glykys — солодкий + lysis — розпад, розкладання) — складний багатоступеневий процес, під час якого молекула глюкози в дев’яти послідовних ферментативних реакціях розщеплюється до двох молекул піровіноградної кислоти. Протягом цієї послідовності реакцій значна частина енергії, що вивільняється з молекули глюкози, витрачається на утворення чотирьох молекул АТФ, дві з яких використовуються для компенсації витрат на активацію гексоз. Якщо гліколітичному розщепленню підлягає глікоген, процес має назву глікогеноліз. Реакції Г. відбуваються в усіх тканин


Значення реакцій гліколітичної. оксидоредукції, спряженої з фосфорилюванням. Спиртове бродіння. Енергетика.  Загальні шляхи обміну амінокислот: трансамінування, його значення, процеси дезамінування та декарбоксилювання. Аміди та їх фізіологічне значення. Кінцеві продукти азотистого обміну. Біосинтез.


· механізм гліколітичної оксидоредукції і реакції, що забезпечують цей процес. 2. Лактатдегідрогеназна реакція в гліколізі, її особливості та механізм. 3. Ізоферментні форми лактатдегідрогенази та їх діагностичне значення. 4. Малат-аспартатний шунт транспорту відновлювальних еквівалентів гліколітичного НАДН+ в мітохондрії і його значення. 5. Механізми регуляції швидкості проходження реакцій анаеробного окислення глюкози. 6. Значення алостеричних ферментів гліколізу. 7. Сумарне рівняння анаеробного гліколізу. 8. Енергетика анаеробного окислення глюкози.


48. Значення хімії. Задачі. 1. Виведення формули речовини за масовими частками елементів.  3. Виведення формули речовини за рівнянням реакції. 4. Задачі на домішки. 5. Обчислення виходу продукту реакції. 6. Задачі на надлишок і недостачу. Практикум.


Игра наиболее доступный для детей вид деятельности это способ переработки полученных из окружающего мира впечатлений знаний Уже в раннем Цель игровой терапии не менять ребенка и не переделывать его не учить его Используя игровые технологии в образовательном процессе взрослому необходимо обладать эмпатией доброжелательностью


Фізіологічне значення реакцій ЦТК. Змістовий модуль 8. Молекулярні основи біоенергетики. Реакції біологічного окислення; типи реакцій (дегідрогеназні, оксидазні, оксигеназні) та їх біологічне значення. Тканинне дихання.  5. Гліколітична оксидоредукція: субстрат не фосфорилювання та човникові механізми окислення гліколітичного НАДН. 6. Порівняльна характеристика біоенергетики аеробного та анаеробного окислення глюкози, ефект Пастера. 7. Фосфоролітичний шлях розщеплення глікогену в печінці та м'язах.  Реакції кон'югації в гепатоцитах: біохімічні механізми, функціональне значення. Роль печінки в обміні жовчних пігментів. Патобіохімія жовтяниць; типи жовтяниць; спадкові (ферментні) жовтяниці.


Це відбувається в реакції гліколітичної оксидоредукції, при якій утворений в гліцеральдегідфосфатдегідрогеназній реакції НАДН+Н+ окислюється, відновлюючи ПВК до лактату в лактатдегідрогеназній реакції. 32. АТФ. Глюкоза. Цикл гліколітичної оксидоредукції. Адф атф адф. Фруктозо-1,6-дифосфат.  фруктозо-6-фосфат. 66. Значення пентозофосфатного шляху окислення глюкози. 1. Синтез рибозо-5-фосфата, який використовується для синтеза нуклеотидних коферментів (НАД, ФАД), нуклеїнових кислот (ДНК,РНК), мононуклеотидів (АМФ,ГМФ, УМФ, ЦМФ, ТМФ). 67.


3. Гліколітична оксидоредукція, субстратне фосфорилування в гліколізі. Енергетичний баланс анаеробного окислення глюкози. 4. Регуляція гліколізу.  11. Біосинтез глюкози – глюконеогенез: субстрати, ключові ферменти, реакції, внутрішньомолекулярна локалізація, фізіологічне значення процесу. Енергетичне забезпечення глюконеогенезу. 12. Метаболічна та гормональна регуляція глюконеогенезу.


Гліколіз: визначення, локалізація в клітині, біологічне значення. 4. Механізм гліколізу: етапи, реакції, ферменти, коферменти. Гліколітична оксидоредукція, субстратне фосфорилювання. Енергетичний баланс та регуляція гліколізу. 5. Роль гліколізу у патології (злоякісні пухлини, цукровий діабет, гемоліз еритроцитів) 6. Спиртове бродіння: визначення, механізм (подібність та відмінність з гліколізом), біологічне значення.


3. Гліколітична оксидоредукція, субстратне фосфорилування в гліколізі. Енергетичний баланс анаеробного окислення глюкози. 4. Регуляція гліколізу.  Реакції біосинтезу та утилізації кетонових тіл: локалізація в організмі, біологічне значення. Кетонемія і кетонурія при цукровому діабеті, голодуванні та інших захворюваннях. 9. Перетворення гліцеролу: окислення до СО2 і Н2О; перетворення на вуглеводи.


вуглеводів: анаеробний гліколіз (визначення, локалізація в клітині, біологічне значення). Механізм гліколізу: етапи, реакції, ферменти, коферменти, гліколітична оксидоредукція, субстратне фосфорилування, енергетичний баланс та регуляція. 11 Аеробне окиснення вуглеводів. Ефект Пастера. Пентозофосфатний шлях окиснення 2. глюкози. Глюконеогенез.


7. Анаеробний гліколіз і глікогеноліз: механізм, регуляція. Гліколітична оксидоредукція. Субстратне фосфорилювання. Енергетичний баланс гліколізу і глікогенолізу.  11. Глюконеогенез: визначення, значення, механізм обхідних реакцій, регуляція. 12. Обмін глюкози та фруктози, їх значення. Взаємоперетворення моносахаридів.


Ø обґрунтувати фізіологічне значення анаеробного окислення вуглеводів. Ø написати відмінності в реакціях гліколізу і спиртового бродіння. 4. Література: Основна.  3. гліколітична оксидоредукція, субстратне фосфорилювання. Гліколіз і злоякісні. 4. пухлини.


Гліколіз відіграє важливу роль при напруженій м’язової діяльності в умовах недостатнього постачання тканин киснем. Це основний шлях енергоутворення у вправах субмаксимальної потужності, гранична тривалість яких складає від 30 с до 2,5 хв (біг на середні дистанції, плавання на 100 і 200 м, велосипедні перегони на треку.  Гліколітичний шлях ресинтезу АТФ супроводиться накопиченням молочної кислоти в м'язах, концентрація якої знаходиться в прямій залежності від потужності і загальної тривалості вправи. Молочна кислота у водному середовищі зазнає дисоціації на іони і спричиняє зміну концентрації водневих іонів і величини рН внутрішньоклітинної середовища


Анаеробний гліколіз – загальна характеристика, рівняння реакцій, стадії. Гліколітична оксидоредукція. Реакції субстратного фосфорилювання в ході гліколізу. Стадії гліколізу.  Гліоксилатний цикл, його реакції, ферменти, інтермедіати, значення. Спиртове бродіння, що характерне для дріжджів – реакції, сумарне рівняння. Енергетика розщеплення глікогену. Пентозо-фосфатний шлях окислення вуглеводів – значення, сумарне рівняння, реакції першої стадії, схема перетворень монозо-фосфатів у другій стадії. Наведіть приклади мікроорганізмів, для яких не характерний гліколіз і розщеплення вуглеводів відбувається за пентозо-фосфатним циклом.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

рівняння висоти трикутника онлайн калькулятор

рівняння висоти трикутника онлайн калькулятор Главная » Математические калькуляторы » Калькулятор площади треугольника. Калькулятор площади треугольника. Версия для печати. Существует множество способов вычисления площади треугольника: по высоте и основанию, по двум сторонам и углу между ними, по трём сторонам. В последнем случае используется, знакомая всем со школы, формула Герона.  Онлайн-калькулятор позволит найти площадь треугольника удобным для пользователя способом в зависимости от начальных значений. Калькулятор площади треугольника. Выберите тип треугольника: разносторонний равнобедренный прямоугольный равносторонний (правильный). Под уравнением отрезка, являющегося элементом фигуры, обычно понимают уравнение прямой, на которой этот отрезок лежит. Эскиз к задаче: а). Уравнение стороны AB - уравнение прямой, проходящей через точки A. ( -4; 2. ) и B.  Уравнение высоты CH - уравнение прямой, перпендикулярной прямой AB и проходящей через точку. C. ( 6;2. ) : ( y - yC. ) = k CH Ч. (

протокол обговорення відкритого заняття в днз

протокол обговорення відкритого заняття в днз Педагогічний аналіз занять у ДНЗ з етапами роботи вихователя-методиста: підготовка, спостереження, аналіз, бесіда, висновки, рефлексія вихователя.  Якщо йдеться про відкритий захід, бажано, аби педагог повідомив, який новий елемент застосував у педагогічному процесі, за допомогою яких прийомів удосконалив методику проведення заняття, гри, спостереження тощо. І лише потім надайте слово педагогам, які були присутні на цьому заході.  Аналізування заняття як однієї з основних форм навчання дітей дошкільного віку вихователю-методисту варто проводити за трьома основними критеріями. Оцінювання ефективності проведення заняття. Критерій. Протокол №1. Вертіївський дошкільний навчальний заклад «Колосок». ПРОТОКОЛ засідання наради при завідувачу. 11.09.2017 р. №1. Голова – Проценко Я. С., завідувач ДНЗ «Колосок» Секретар – Передня О. А., вихователь Вертіївського ДНЗ «Колосок».  Проценко Я.С., завідувача, про дотримання санітарно-гігієнічних норм в ДНЗ